Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: RÁBA elemzés 2010.12.03. 4:01

zeeh_ Előzmény: #332316

Nem voltam gép mellett, mi volt ez a 75k?

Könyvből vették ki vagy csak Econet féle pakk átadás?