Re: RÁBA elemzés 2010.12.03. 4:01 2010. december 3. 9:45 zeeh_ Előzmény: #332316 Nem voltam gép mellett, mi volt ez a 75k? Könyvből vették ki vagy csak Econet féle pakk átadás?