Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331592 Amatoregy Előzmény: #331591

Hát eszembe jutott anno (vasárnap vagy szombat délelőtt) egy tv műsor a pálya ördögei címmel, ami a sielésről szólt.

Hát eshetnének akkorát... :DDD

Re: nincs cím

#331590 BudFox Előzmény: #331555

USA meg 3 % ot akar ma megcsinálni. ? őrültek....remélem estére lemegy valamennyit ebből.

Re: nincs cím

#331589 kerikoma Előzmény: #331586

Ma várható adatok:

US 16:00 ISM Feldolgozóipari BMI, november, előző: 56,9 pont, várt: 56,2 pont

US 16:00 Építőipari kiadások, október, előző: 0,5%, várt: -0,4%

US 16:30 Kőolajtartalék-adatok. előző hét, előző: 1,02 millió hordó, várt: -900 ezer hordó

US 19:00 A Fedtől Fisher beszédet mond

US 20:00 A Fed publikálja ún. Bézs Könyvét

US 23:00 Gépjárműeladások, november, előző: 12,25 M db, várt: 12,03 M db

Re: nincs cím

#331582 Kitano Előzmény: #331580

Mínuszos KT ilyen nagy örömben? Bud, elengedhetnéd már végre a hatit, had ágaskodjon úgy igazán... :-)))

Re: nincs cím

#331580 BudFox Előzmény: #331555

USA meg 3 % ot akar ma megcsinálni. ? őrültek....remélem estére lemegy valamennyit ebből.

gd

#331573 Waszeitung

Ezt még ma legyúrjuk? Az szép...többség longba ültetve mintha átvittük volna aztán holnap meglepetés?

Hibaz a 22300 at,jelenleg nem tudom és akarom elhinni :D

nna úgy látom beteljesül…

#331572 szotyi

nna úgy látom beteljesülök mindjárt

remek!

nemtom sírjak-e vagy nevessek??

Re: nincs cím

#331571 Hibaz Előzmény: #331567

Kellett nekem tegnapelőtt 22300-as fordított fej-vállról beszélnem.....csak nem....

Re: nincs cím

#331567 Waszeitung Előzmény: #331561

Mármint felfelé? Érdekes lenne egy ekkora agyoncsapás után nagy kori felfelé,kérdés meddig tudunk eljutni...short nekem se jött be tegnapról,fordítottam is,bár vannak kétségeim a további felt illetően.

Ez a szint azért kemény lehet,ezért réssel intézzük el? :D

Re: nincs cím

#331563 BudFox Előzmény: #331551

áhh...várhattam volna a shortok megnyitásával...mindegy..megint elhamarkodtam ...

mindegy..nincs sok...megvárom holnap reggel merre megy..szerintem lefele indul el holnap reggel...korrekciója lesz a mai napnak.