Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #331561

Mármint felfelé? Érdekes lenne egy ekkora agyoncsapás után nagy kori felfelé,kérdés meddig tudunk eljutni...short nekem se jött be tegnapról,fordítottam is,bár vannak kétségeim a további felt illetően.

Ez a szint azért kemény lehet,ezért réssel intézzük el? :D