Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #331561Mármint felfelé? Érdekes lenne egy ekkora agyoncsapás után nagy kori felfelé,kérdés meddig tudunk eljutni...short nekem se jött be tegnapról,fordítottam is,bár vannak kétségeim a további felt illetően.
Ez a szint azért kemény lehet,ezért réssel intézzük el? :D