Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: nincs cím

#331288 Waszeitung Előzmény: #331286

Be is álltam 750re és 705re mikor megláttam Ricsi indiéjt,hátha vmelyik teljesül,750 ről adtam is egy keveset....köszönet érte!

Kérdés holnap ennek örülni fogok-e :D

Re: nincs cím

#331273 Alex74 Előzmény: #331270

de, otp-ben :o)

hatiban nincs, év vége, rengeteg míting, nem tudok most figyelni. Úgy néz ki, hogy az évem nem lesz veszteséges, megelégszem ennyivel. ha otp-ben kiüt a stop, akkor már az sem lesz, be sem kapcsolom a ker rendszert idén.

asszem :o)))

Re: nincs cím

#331267 Alex74 Előzmény: #331264

Longból profitvédő kiütött, majd fordult, nem vettem vissza.

hatikban nulla pozi

Re: nincs cím

#331265 Kitano Előzmény: #331261

:-))) Én is. Megint ki-be ugrálok a pozikba, az Erste Befektetési Zrt. meg dörzsöli a tenyerét.

Re: nincs cím

#331264 Waszeitung Előzmény: #331257

Így shortolgat mki akkor lesz még felfelé :D

Bár hambi elkezdi a korit akkor kivi leszek csodabuxra,dow nem nagyon bír tartósan 11e fölé keveredni..

Re: nincs cím

#331261 Kissherceg Előzmény: #331259

Én marha meg kiszórtam a longokat... hiába, aki hülye és nem olvassa saját elemzését az biz megérdemli :))

Re: nincs cím

#331251 BudFox Előzmény: #331250

valóban..egy picivel jobb lett...de azt megelőző meg sokkal roszabb...majd kiderül merre indulnak. remélem lefele.