Be is álltam 750re és 705re mikor megláttam Ricsi indiéjt,hátha vmelyik teljesül,750 ről adtam is egy keveset....köszönet érte!
Kérdés holnap ennek örülni fogok-e :D
Be is álltam 750re és 705re mikor megláttam Ricsi indiéjt,hátha vmelyik teljesül,750 ről adtam is egy keveset....köszönet érte!
Kérdés holnap ennek örülni fogok-e :D
fogadjunk hogy a hitelminősítők leminősítik MAgyarországot
nézzétk az OTP könyvet...ezek tudnak már előre valamit ?
de, otp-ben :o)
hatiban nincs, év vége, rengeteg míting, nem tudok most figyelni. Úgy néz ki, hogy az évem nem lesz veszteséges, megelégszem ennyivel. ha otp-ben kiüt a stop, akkor már az sem lesz, be sem kapcsolom a ker rendszert idén.
asszem :o)))
hiba... no majd 21k felett adok, ha sikerül :) nyugi...
Longból profitvédő kiütött, majd fordult, nem vettem vissza.
hatikban nulla pozi
:-))) Én is. Megint ki-be ugrálok a pozikba, az Erste Befektetési Zrt. meg dörzsöli a tenyerét.
Így shortolgat mki akkor lesz még felfelé :D
Bár hambi elkezdi a korit akkor kivi leszek csodabuxra,dow nem nagyon bír tartósan 11e fölé keveredni..
Én marha meg kiszórtam a longokat... hiába, aki hülye és nem olvassa saját elemzését az biz megérdemli :))
4 órás adat is jó. Rossz irányban állunk. Én már fordítottam.