Re: nincs cím 2010. november 30. 15:43 BudFox Előzmény: #331244 nemtudom..talán túlestük nyugatot az elmúlt egy hétben. és kellett ez a korrekció nagyon.. de itt már mindenki a short pakkját építgeti, bővítgeti.