Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #331244

nemtudom..talán túlestük nyugatot az elmúlt egy hétben. és kellett ez a korrekció nagyon..

de itt már mindenki a short pakkját építgeti, bővítgeti.