Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #331259Én marha meg kiszórtam a longokat... hiába, aki hülye és nem olvassa saját elemzését az biz megérdemli :))
Én marha meg kiszórtam a longokat... hiába, aki hülye és nem olvassa saját elemzését az biz megérdemli :))