Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #331259

Én marha meg kiszórtam a longokat... hiába, aki hülye és nem olvassa saját elemzését az biz megérdemli :))