sztem elég korai ha nem ugrálós pakk
én 21kig felvárom, de lehet fölé is mehet első pakkom 900-on nyitom
sztem elég korai ha nem ugrálós pakk
én 21kig felvárom, de lehet fölé is mehet első pakkom 900-on nyitom
oks, de sajna én shortban vagyok és még csak kedd van
jó lesz a long, pénteken ismét szívesen nyitnék shortot. Persze ha a piac esni akar, rásegítek :)
nem, most kb. 20630 lehet az átlagom..majd kiszámolom..
de zuhanik ez tovább megint. :))
Az az atlagod vagy az utolso, amit raadtal!? :)
En 550-en adtam es 680-on.
Nem tudom eldönteni hogy ennyi volt a kori és tovább le,vagy csak szusszanunk egyet 21e előtt....
talán ma eltaláltam a tetejét...20670 körül..
USA szerencsére baromi gyenge..és OTP -ben is a C hullám következik, Egon 3500 -ra várja "tick" -re :DDD
Egy visszapattanásban bízva nyitottam longot. Semmi nem történt ami indokolná a happyt
na rádobtam még egy akkora pakk shortot, hogy akkora legyen, mint amekkorát eredetileg szerettem volna nyitni 21969-en...
Jöjjön a hadd el had!
A németek már elkezdtek esni.
Akkor ismét 250 pont felfelé? Mert nálam így szokott működni.
most adtam még rá egykét kontraktust..bővítgetek..mára ennyi...
szerintem USA nagyon gyenge.
Sztem semmi extra,estünk 3e pontot,abból korrigálunk vissza....21e bux lenne az első szint felfelé.