Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #331131

Összességében mi változott tegnap óta? Mert nem látok semmi hírt.

Vagy a tegnapi hír nélküli esés volt az indokolatlan, ma meg csak visszamászunk a tegnapelőtti szintekre??

Mindemelett a chf 218 a cds-ek meg magasan.

Tehát ez így nem maradhat. Vagy a shortnak kell majd újra előjönnie (USA nyitást követően), vagy az USA száll el, de akkor a CDS-ek fognak gyengülni és a HUF erősödni.

Még nem zárok és nem nyitok semmit.