Re: nincs cím
matgab Előzmény: #331131Összességében mi változott tegnap óta? Mert nem látok semmi hírt.
Vagy a tegnapi hír nélküli esés volt az indokolatlan, ma meg csak visszamászunk a tegnapelőtti szintekre??
Mindemelett a chf 218 a cds-ek meg magasan.
Tehát ez így nem maradhat. Vagy a shortnak kell majd újra előjönnie (USA nyitást követően), vagy az USA száll el, de akkor a CDS-ek fognak gyengülni és a HUF erősödni.
Még nem zárok és nem nyitok semmit.