Re: nincs cím 2010. november 30. 13:02 BudFox Előzmény: #331154 talán ma eltaláltam a tetejét...20670 körül.. USA szerencsére baromi gyenge..és OTP -ben is a C hullám következik, Egon 3500 -ra várja "tick" -re :DDD