Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #331154

talán ma eltaláltam a tetejét...20670 körül..

USA szerencsére baromi gyenge..és OTP -ben is a C hullám következik, Egon 3500 -ra várja "tick" -re :DDD