nagy hiba: nem számít abszolút értékben a pont, lefelé onnan is akár -100% volt, ugyanúgy, ahogy 10.000-ről is. Egyébként meg nem is volt 1200-on ;)
Másrészt szerintem sose lényeges a piaci ár, senkit nem érdekel, hogy az fundásan jó vagy nem. Abszolút minden azon múlik, épp milyen a hangulat, mennyit ér a vásárlók számára. Lehetett adni és venni is otp-t pl. 1300-on: nem ezen múlt a siker, hogy adott pillanatban épp mit csinál az ember, szinte lényegtelen. A lényeg a szemlélet, és szerintem itt a többségnek épp ezen a rugalmatlan szemléletén kéne változtatnia. Én is irtó hosszú időn át voltam rugalmatlan szemléletű, és korábbi önmagamat látom itt sok hsz-ben viszont.
Egy jótanács mindenkinek: semmilyen irányba ne legyetek elfogultak.
Ibiza, lehet, hogy szuper meglátásod volt, és 5400ig vártad fel. Most mégis 4800 táján várod a további emelkedést, pedig már megvolt a célárad és alig indokolja most a piac a felfelé várakozást. Mégse írod, hogy most meg mehet nyugodtan 3000-re. Mégcsak figyelembe se veszed a lehetőségét. Hózárás....ki a fenét érdekel. Egyik hónap végén sem történt még semmi egetrengető, a nagy mozgások már ebben a hónapban is megvoltak.