Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331134 matgab Előzmény: #331131

Összességében mi változott tegnap óta? Mert nem látok semmi hírt.

Vagy a tegnapi hír nélküli esés volt az indokolatlan, ma meg csak visszamászunk a tegnapelőtti szintekre??

Mindemelett a chf 218 a cds-ek meg magasan.

Tehát ez így nem maradhat. Vagy a shortnak kell majd újra előjönnie (USA nyitást követően), vagy az USA száll el, de akkor a CDS-ek fognak gyengülni és a HUF erősödni.

Még nem zárok és nem nyitok semmit.

Sziasztok, tegnap vette…

#331131 Alex74

Sziasztok,

tegnap vettem záróban, most meg 635-ön, mert akkor értem gép elé.

Próbálom Ricsi tanfolyamán hallottakat alkalmazni, ha a stop kiüt akkor eldobtam :o)

PS: Ricsi majd azt mondja, hogy felezzem meg és úgy rá a stop, de inkább bővítem majd 900-on és úgy a stop vissza 700-ra az összesre :o)

Re: nincs cím

#331129 akpo7 Előzmény: #331067

Ejjj, de jo, h. meggyoztel, h. ne adjak ra, mert megy meg 150 pontot. Hat 250-et ment. :) Kicsit ra is adtam, pedig itt mar lehet, h. nem jo fele jatszom.

Nem akartam itt offolni,…

#331128 Benjoe

Nem akartam itt offolni, ha valaki menő amibrokerben, nézzen be a topicjába. Kösssz!!

Re: nincs cím

#331125 rbbj11 Előzmény: #331115

ejjj, azt hittem, értelmes ember vagy :S

Akkor ált. sikolai matek:

100 Ft -100% = 0 Vagyis ha minden vagyonomat elvesztem.

400% - 400 Ft, vagyis négyszereztem a pénzem.

Ha 200 Ft a papír, akkor is -100%: u.az az eredmény, mindent elvesztettem. Tehát ugyanaz lefelé.

Felfelé továbbra is négyszerezhetsz. tér ismét u.az.

Amivel te összemoshatod, az az időarányosan nyerhető profit....ami valóban alacsonyabb bázisról indulva nagyobb, de még akkor sem állná meg a helyét a gondolkodásod, hisz lefelé a kockázat alacsonyabb bázsról is ugyanakkora.

Re: nincs cím

#331123 Ibiza Előzmény: #331121

vettem.. fhb.. és bent állok másik két papírban..Bux nem az én pályám.. még ha a múltkor elég jó sikerült is

Re: nincs cím

#331122 matgab Előzmény: #331115

Ibiza, belemész velem egy olyan üzletbe, hogy először én odaadom neked a pénzed 400%-át és utána te odaadod nekem a 100%-át?

Vagy inkább fordítva: te odaadod nekem a 100%-át és utána én odaadom neked a 400%-át?

Ibiza, én azt kérdeztem,…

#331121 Ricsi

Ibiza, én azt kérdeztem, MOST!!! mennyit vettél, ha drága forint, olcsó rv jó beszálló

Re: nincs cím

#331115 Ibiza Előzmény: #331112

neked bonyolult lefele 100% felfelé 400%.. merre van nagyobb tér? okoska

ha nulla az értéke akkor megyek az ingatlanjaimért..meg csányi butoráért..

a vagyonelemek könyv szerinti érték volt 3400Ft

Re: nincs cím

#331108 Ibiza Előzmény: #331104

okoska..1256 vagy mennyi volt ..úgy értem mint évszázadoknál szokás 1900as..1800as..stb

te másképp gondolod.. van amikor nagyobb a tér felfelé mint lefelé..

keversz kavarsz.. volt 7k is de nem akarok én neked magyarázgatni..

Re: nincs cím

#331106 Ibiza Előzmény: #331100

1200on? semmit.. céges nullás igazoláshoz kellett a zseton.. hitelkeret lejárt..nagyon rossz időpillanat volt..

pf-en írtam történelmi lehetőség a meggazdagodáshoz..

Re: nincs cím

#331104 rbbj11 Előzmény: #331095

nagy hiba: nem számít abszolút értékben a pont, lefelé onnan is akár -100% volt, ugyanúgy, ahogy 10.000-ről is. Egyébként meg nem is volt 1200-on ;)

Másrészt szerintem sose lényeges a piaci ár, senkit nem érdekel, hogy az fundásan jó vagy nem. Abszolút minden azon múlik, épp milyen a hangulat, mennyit ér a vásárlók számára. Lehetett adni és venni is otp-t pl. 1300-on: nem ezen múlt a siker, hogy adott pillanatban épp mit csinál az ember, szinte lényegtelen. A lényeg a szemlélet, és szerintem itt a többségnek épp ezen a rugalmatlan szemléletén kéne változtatnia. Én is irtó hosszú időn át voltam rugalmatlan szemléletű, és korábbi önmagamat látom itt sok hsz-ben viszont.

Egy jótanács mindenkinek: semmilyen irányba ne legyetek elfogultak.

Ibiza, lehet, hogy szuper meglátásod volt, és 5400ig vártad fel. Most mégis 4800 táján várod a további emelkedést, pedig már megvolt a célárad és alig indokolja most a piac a felfelé várakozást. Mégse írod, hogy most meg mehet nyugodtan 3000-re. Mégcsak figyelembe se veszed a lehetőségét. Hózárás....ki a fenét érdekel. Egyik hónap végén sem történt még semmi egetrengető, a nagy mozgások már ebben a hónapban is megvoltak.