Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: nincs cím

#330791 Waszeitung Előzmény: #330788

Akkor lesz még egy emberes kör lefelé...jöttünk le több mint 3e pontot,meleg ez már így.

Re: nincs cím

#330788 Hibaz Előzmény: #330785

hát,ha zárásra negatív lesz a kt......

Otp is nagyon itt táncol 5750 fölött,ha ott is jönne a 2-ik rés....na de ez csak feltételezés....

Re: nincs cím

#330774 Pityke35 Előzmény: #330768

Szijjasztok!

Shortok tartva (22,3k). Céláram (18k) kezd elérhető közelségbe kerülni.

20k alatt bővítésre gondoltam, de lehet h onnan felpatt lesz, kicsit túladott minden.

Re: nincs cím

#330770 Waszeitung Előzmény: #330767

Annak tartania kell,Herci is megmondta :D

Hati szépen lecsorgott 21e-ről,kellene az az alj....

Re: nincs cím

#330769 kelvin Előzmény: #330768

gyászoljunk együtt :)

hangya****nyi van 420-ról, de a reggeli meglenne akkor már Ricsi-feelingem lenne :-)

így fos

Re: nincs cím

#330761 Waszeitung Előzmény: #330754

Az lehet,de pocsékul néz ki minden blue...ilyenkor szokott másnap vmi világmegváltás lenni...este lesz a parlamenti vita mnyp ről,ahonnan szocik kivonulnak.

Re: nincs cím

#330760 BudFox Előzmény: #330754

szerinted ha lesz visszateszt meddig mehet felfele ?

mondjuk ezek a portugálok, spanyolok eléggé bekavartak most...én attól se lepődnék már meg ha 19.000 ig meg se állna egyfolytában.

Elkezdett záródni a fele…

#330757 Ricsi

Elkezdett záródni a fele shortom 350-en. Végülis ez volt az első eladás, 960-350, ugye 10 pont a jutalékom, így ez 600 pont. Lehetne több is :D

Re: nincs cím

#330753 BudFox Előzmény: #330746

Valóban csökkent a forgalom esésben...én is csak most látom...viszont USA eléggé erőtlen..máskor ilyenkor már pluszba rángatták régen 5 -ször.

Börni nem veszi a piacot ? :-))

talán lesz holnap egy kis felfelé menet..aztán meglátjuk

Brókerem szerint meg hó végére ígérték a hitelminősítők a bejelentést...de lehet hogy nem is tartják magukat a szavukhoz..hanem várnak..