Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #330754

Az lehet,de pocsékul néz ki minden blue...ilyenkor szokott másnap vmi világmegváltás lenni...este lesz a parlamenti vita mnyp ről,ahonnan szocik kivonulnak.