Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #330754Az lehet,de pocsékul néz ki minden blue...ilyenkor szokott másnap vmi világmegváltás lenni...este lesz a parlamenti vita mnyp ről,ahonnan szocik kivonulnak.
Az lehet,de pocsékul néz ki minden blue...ilyenkor szokott másnap vmi világmegváltás lenni...este lesz a parlamenti vita mnyp ről,ahonnan szocik kivonulnak.