Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Nekem úgy tűnik mintha e…

#330746 kelvin

Nekem úgy tűnik mintha elérte volna az össze papír az alját.

Kicsit olyan mintha az eladók már nem lennének többségben.

Jó persze esik, de az ütem lassú, olyan 2-t vissza 1-et előre.

Esésben eddig karcsú a forgalom

Én azt gondolom, inkább …

#330741 Ricsi

Én azt gondolom, inkább nem gondolkozom :D

Re: gh

#330736 Benjoe Előzmény: #330730

20800 környéke is fogott az idén már 2x, most meg átment rajta simán. Maj lássuk.

Re: nincs cím

#330735 BudFox Előzmény: #330732

lehet, de ha USA -kok nagyon megijednek és ma megint nagy esés lesz náluk akkor még egy löketet adnak neki lefelé..

SP -be semmi erő sincs...a két nap nagy zuhanás után..pedig hétfőn ilyenkor szokott 600 pontot emelkedni a Bét is.

off forintunkat is elka…

#330733 szotyi

off

forintunkat is elkalapálják röndössen

on

Re: nincs cím

#330732 kelvin Előzmény: #330729

én már kivárok

20k már nincs messze ezért meg nem érdemes ráadni ekkora őrületben

Re: nincs cím

#330731 BudFox Előzmény: #330710

Stop ot kellett volna rakni rá reggel... de annyira megindult az SP hogy úgy látszott hogy ma megveszik...lezártam, elmegyek erre beszakadnak megint.

Brókernél meglepődtem amikor láttam a nagy minuszt..

ma meg már nem tudok mit kezdeni vele...megvárom a holnapot.

Re: nincs cím

#330729 BudFox Előzmény: #330692

na látom tartani kellett volna még a shortokat tovább...

MOst nem tudom mit csináljak....lehet hogy várni kéne ? vagy ráadni még ?

gh

#330724 Waszeitung

Pénteki alsó kanócot kivettük teljesen buxban,20e környékének kellene fognia...

Re: nincs cím

#330709 Ricsi Előzmény: #330707

Én ezekhez komolyan nem értek...

Beálltam a fele shortom zárni 250-re, ha megvan jó, ha nem, akkor is jó...

Re: nincs cím

#330707 Hibaz Előzmény: #330705

Legkevesebben talán egy fordított fej-vállra spekulálnak 22300-as nyakvonallal...)

Köszönettel tartozom Ama…

#330705 Ricsi

Köszönettel tartozom Amatoregy-nek, hogy reggel felhívta a figyelmemet egy cikkre, és így beshortoltam a Hatit 960-on :D

Azóta persze bővítettem is...