Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #330690

én nem a zárást csupán a bal****ságomat, mikor rosszul írtam be a stopot. (100-zal lentebb tettem mint akartam, hihetetlen)

de most már ülök a babérjaimon, ha tovább esik 400 alatt újranyitom, de megvárom mit kezd ezzel a szinttel