Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #330690én nem a zárást csupán a bal****ságomat, mikor rosszul írtam be a stopot. (100-zal lentebb tettem mint akartam, hihetetlen)
de most már ülök a babérjaimon, ha tovább esik 400 alatt újranyitom, de megvárom mit kezd ezzel a szinttel