Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #330692

na látom tartani kellett volna még a shortokat tovább...

MOst nem tudom mit csináljak....lehet hogy várni kéne ? vagy ráadni még ?