felhívtam brókert.. : aztmondja a külföldiek eladnak, ők vannak túlsúlyban.
Forint is nagyon vacak...bróker nem csodálkozna egy leminősítésen sem.
Aztmondja fél hogy tovább esik minden..ügyfelek is félnek..mert szinte mindenki longolt eddig.
felhívtam brókert.. : aztmondja a külföldiek eladnak, ők vannak túlsúlyban.
Forint is nagyon vacak...bróker nem csodálkozna egy leminősítésen sem.
Aztmondja fél hogy tovább esik minden..ügyfelek is félnek..mert szinte mindenki longolt eddig.
stop zárt 50 pip nettó zsebben
csak játszom, de semmi komoly :-D
Ilyen magasságban azért van némi támasz is,20e buxnak mindenképpen tartania kell ha néhány kötél szakad is...
10h körül mindegyik bluban volt egy alj,kiderül azok voltak-e a napi min.-ok.
888-on alltam, nem jottek fel. Mikor levittem 800-ra, ott is megeloztek. Ha itt maradunk delutanig, akkor sztem tovabbi parszaz pont lesz lefele.
azthiszem én sem adok most rá...majd ha felmegy 300-400 pontot, akkor esetleg.
mindjárt felhívom a brókeremet..leinformálom kicsit.
2e pontos esés után lesz kori pedig,csak qvára nem tudni hogy mikor és mekkora...
dolgozik
de én sem adok többet, mármint amit átvinnék a hétvégére
adtam 800 felett
basszus nagyon beragadtam..nem mertem már dobni..de majd korrekcióban:-)
ha egy nagyon meredek egyenes menne fel, az jó lenne, ott eladnám, és várnék még egy kört lefelé...lesz még?
másik számla bevetésre vár, de azt majd a jövőhéten
lassan rá lehetne adni megint
:-D
akkor figyelj és tanulj ! Érezd át !
Nem aggódom, certik jól hoznak, 2k-s az nem mennyiség azért
KT különben is az egekben, a piacot ,meg ló**** forgalommal húzzák vissza, ebből még esés lesz
az a baj, hogy nem tudom lesz e korrekció:-)
ha lenne elég fedezetem hozzá:-( de most nagyon elszúrtam..bár gondolom nektek is volt ilyen jellegű bukás.
most van a beetetés, hogy jön vissza minden, aztán megint zutty.
alig vagy bolond, mintha magamat látnám