Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#329833 BudFox Előzmény: #329830

felhívtam brókert.. : aztmondja a külföldiek eladnak, ők vannak túlsúlyban.

Forint is nagyon vacak...bróker nem csodálkozna egy leminősítésen sem.

Aztmondja fél hogy tovább esik minden..ügyfelek is félnek..mert szinte mindenki longolt eddig.

Re: nincs cím

#329829 Waszeitung Előzmény: #329826

Ilyen magasságban azért van némi támasz is,20e buxnak mindenképpen tartania kell ha néhány kötél szakad is...

10h körül mindegyik bluban volt egy alj,kiderül azok voltak-e a napi min.-ok.

Re: nincs cím

#329826 akpo7 Előzmény: #329817

888-on alltam, nem jottek fel. Mikor levittem 800-ra, ott is megeloztek. Ha itt maradunk delutanig, akkor sztem tovabbi parszaz pont lesz lefele.

Re: nincs cím

#329823 BudFox Előzmény: #329817

azthiszem én sem adok most rá...majd ha felmegy 300-400 pontot, akkor esetleg.

mindjárt felhívom a brókeremet..leinformálom kicsit.

Re: nincs cím

#329817 kelvin Előzmény: #329813

dolgozik

de én sem adok többet, mármint amit átvinnék a hétvégére

adtam 800 felett

Re: jk

#329812 Csilla76 Előzmény: #329808

basszus nagyon beragadtam..nem mertem már dobni..de majd korrekcióban:-)

ha egy nagyon meredek egyenes menne fel, az jó lenne, ott eladnám, és várnék még egy kört lefelé...lesz még?

Re: nincs cím

#329810 kelvin Előzmény: #329804

másik számla bevetésre vár, de azt majd a jövőhéten

lassan rá lehetne adni megint

Re: nincs cím

#329807 kelvin Előzmény: #329804

:-D

akkor figyelj és tanulj ! Érezd át !

Nem aggódom, certik jól hoznak, 2k-s az nem mennyiség azért

KT különben is az egekben, a piacot ,meg ló**** forgalommal húzzák vissza, ebből még esés lesz

Re: nincs cím

#329805 Csilla76 Előzmény: #329800

az a baj, hogy nem tudom lesz e korrekció:-)

ha lenne elég fedezetem hozzá:-( de most nagyon elszúrtam..bár gondolom nektek is volt ilyen jellegű bukás.

most van a beetetés, hogy jön vissza minden, aztán megint zutty.