Re: jk 2010. november 26. 10:29 Csilla76 Előzmény: #329808 basszus nagyon beragadtam..nem mertem már dobni..de majd korrekcióban:-) ha egy nagyon meredek egyenes menne fel, az jó lenne, ott eladnám, és várnék még egy kört lefelé...lesz még?