Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jk

Csilla76 Előzmény: #329808

basszus nagyon beragadtam..nem mertem már dobni..de majd korrekcióban:-)

ha egy nagyon meredek egyenes menne fel, az jó lenne, ott eladnám, és várnék még egy kört lefelé...lesz még?