Re: nincs cím 2010. november 26. 10:06 kelvin Előzmény: #329767 persze lesz itt felfelé is, célár Herceg TA-jában, ülj a kezedre!!!!!!!!! Ha gáznak látom szólok, hogy mikor zárj!