nem shortolod ?
akkor mi lesz holnap minuszok?
én kíváncsi vagyok holnap mi lesz.
sajnos bent ragadtam longban, nem zártam reggel..ez szívás ma. holnapra még nem biztos.
ezért venném ma vissza az összes nyitot kontit, holnap nem leszek
ráadni meg éppen ezért nem szándékozom
szerk: múltkor itt bővítettem pont és pattant 500-ig
Remek hogy ma tolják be a magyar piacot zéró forgalommal....
Ja, hogy az már az új bux volt...látom :D megkezdődik a jövő évi őrület is .-))
Az a 1112-es bux, most zártam shortot benne átmenetileg 23100 és 300-ról
mára én egyébként nem várok érdemi elmozdulást már, mármint olyan esést ami pl 800 alá vinné
mindenesetre a lépéseket megtettem, ha esetleg mégis menne, de forgalom nélküli esésnek szopás (gyors visszarántás) a vége
erste megbolondult - mert 22.650 -et ír ki utolsó két kötésben :D
az az érdekes, hogy a külföld pozitívban van, mi meg szépen esegetünk.
Ilyet utoljára a 23480 körül figyeltem meg. Jól rá is shortoltam anno...
Egon szerint itt van a nyakvonal a mostani fej-vállhoz...tehát ha ezen túlmegy, akkor nagyot eshetünk gyorsan.
Fognak itt mindent, hatit is 900-on elég rendesen, de sztem ha borul a bili, akkor csúnya vége lesz.
Gondolom ma még megpróbálják 22k fölé záratni, aztán majd lesz valami, de egy jó esés kezdetéhez 800 alatti záró kellene
Deszép ez a semilyen lecsorgás...szálljon be az ember oszt majd lesz vmi.
Molly támaszközel,Rg alatta kérdés Otit meg akarják fogni vagy ma borítás lesz?