Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gk

kelvin Előzmény: #329249

Fognak itt mindent, hatit is 900-on elég rendesen, de sztem ha borul a bili, akkor csúnya vége lesz.

Gondolom ma még megpróbálják 22k fölé záratni, aztán majd lesz valami, de egy jó esés kezdetéhez 800 alatti záró kellene