Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: gk

#329327 Csilla76 Előzmény: #329322

akkor mi lesz holnap minuszok?

én kíváncsi vagyok holnap mi lesz.

sajnos bent ragadtam longban, nem zártam reggel..ez szívás ma. holnapra még nem biztos.

Re: gk

#329325 Alex74 Előzmény: #329322

ezért venném ma vissza az összes nyitot kontit, holnap nem leszek

ráadni meg éppen ezért nem szándékozom

szerk: múltkor itt bővítettem pont és pattant 500-ig

Re: gk

#329307 BudFox Előzmény: #329289

Ja, hogy az már az új bux volt...látom :D megkezdődik a jövő évi őrület is .-))

Re: gk

#329288 kelvin Előzmény: #329280

mára én egyébként nem várok érdemi elmozdulást már, mármint olyan esést ami pl 800 alá vinné

mindenesetre a lépéseket megtettem, ha esetleg mégis menne, de forgalom nélküli esésnek szopás (gyors visszarántás) a vége

Re: gk

#329281 matgab Előzmény: #329280

az az érdekes, hogy a külföld pozitívban van, mi meg szépen esegetünk.

Ilyet utoljára a 23480 körül figyeltem meg. Jól rá is shortoltam anno...

Re: gk

#329280 BudFox Előzmény: #329276

Egon szerint itt van a nyakvonal a mostani fej-vállhoz...tehát ha ezen túlmegy, akkor nagyot eshetünk gyorsan.

Re: gk

#329250 kelvin Előzmény: #329249

Fognak itt mindent, hatit is 900-on elég rendesen, de sztem ha borul a bili, akkor csúnya vége lesz.

Gondolom ma még megpróbálják 22k fölé záratni, aztán majd lesz valami, de egy jó esés kezdetéhez 800 alatti záró kellene

gk

#329249 Waszeitung

Deszép ez a semilyen lecsorgás...szálljon be az ember oszt majd lesz vmi.

Molly támaszközel,Rg alatta kérdés Otit meg akarják fogni vagy ma borítás lesz?