Szépen tartják a 900-at!
az én fundás alapú spekulációm célára idén(nem összeomló tőzsdei környezetben) kb. 1100Ft
technikai cél az 1400 alatti rés, de nem idén(NagyBarnaMackó véleményét magamévá téve)
egyelőre a 900 fölött maradás a rövidtávú
mennyi? 2-3év? :)
1900 soknak tűnik, min1 max3 éven belül azt a szintet is elérjük, funda hír + nemzetközi hangulat...
Jah, azt nem írtam, hogy nem mostanra gondoltam, hanem még 2-3 hónap..
De igen, komoly hír kellene.
első körben kicsit soknak tűnik, ehhez komoly fundás hír kéne.
Tudom, hogy realitások, meg stb. de ehhez mit szóltok?
http://www.kephost.com/view3.php?filename=glzd9mx378w7th0ezmor.png
én is várom...
a téteket korábban megtettem..
ügyesek legyetek...
900 felett ellenállás 950
Én meg PannErzsót vettem reggel, pedig a másik a Rába volt, amin gondolkoztam... ejj. Na mind1 :)
Szerk:
pedig már tegnap látható volt TA-n, hogy kitörhet.
Nem volt net több, mint 1 órán át, szerencsére nem maradtam le róla.
Elég nagy pakkokkal állnak bent 900on és alatta.
Na mindegy, talán még többet nyertem az utóbbi időben a 15-20Ft ozásos körökkel, mintha csak tartottam volna a 900 alatti első vételt.
Tegnap épp írtam, hogy Rába rallyt várok még.
Mozgolódik.
Közel 17k-t vett valaki.
egon kicsit félrehúzta a vonalát, neki már kitört...
de célárat nem mert írni...
immáron kitörés gyanus...jól látom?
de legalábbis elkezdte a bollit megtolni felfelé
forgalom kellene