Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#301461 Capablanka Előzmény: #301455

az én fundás alapú spekulációm célára idén(nem összeomló tőzsdei környezetben) kb. 1100Ft

technikai cél az 1400 alatti rés, de nem idén(NagyBarnaMackó véleményét magamévá téve)

egyelőre a 900 fölött maradás a rövidtávú

Re: nincs cím

#301455 Koffein Előzmény: #301453

mennyi? 2-3év? :)

1900 soknak tűnik, min1 max3 éven belül azt a szintet is elérjük, funda hír + nemzetközi hangulat...

Re: nincs cím

#301453 hAliG Előzmény: #301451

Jah, azt nem írtam, hogy nem mostanra gondoltam, hanem még 2-3 hónap..

De igen, komoly hír kellene.

Re: nincs cím

#301433 Capablanka Előzmény: #301301

én is várom...

a téteket korábban megtettem..

ügyesek legyetek...

900 felett ellenállás 950

Re: nincs cím

#301431 hAliG Előzmény: #301394

Én meg PannErzsót vettem reggel, pedig a másik a Rába volt, amin gondolkoztam... ejj. Na mind1 :)

Szerk:

pedig már tegnap látható volt TA-n, hogy kitörhet.

Re: nincs cím

#301394 zeeh_ Előzmény: #301369

Nem volt net több, mint 1 órán át, szerencsére nem maradtam le róla.

Re: nincs cím

#301392 Fornit Előzmény: #301369

Elég nagy pakkokkal állnak bent 900on és alatta.

Na mindegy, talán még többet nyertem az utóbbi időben a 15-20Ft ozásos körökkel, mintha csak tartottam volna a 900 alatti első vételt.

Re: nincs cím

#301301 zeeh_ Előzmény: #300544

Tegnap épp írtam, hogy Rába rallyt várok még.

Mozgolódik.

Közel 17k-t vett valaki.

Re: nincs cím

#300471 Capablanka Előzmény: #298989

immáron kitörés gyanus...jól látom?

de legalábbis elkezdte a bollit megtolni felfelé

forgalom kellene

A legjobb vevőnek egybe …

#297981 Fornit

A legjobb vevőnek egybe kellene 11749 db, hát ez nem rövidtávra tervez.