Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #301433Tudom, hogy realitások, meg stb. de ehhez mit szóltok?
http://www.kephost.com/view3.php?filename=glzd9mx378w7th0ezmor.png
Tudom, hogy realitások, meg stb. de ehhez mit szóltok?
http://www.kephost.com/view3.php?filename=glzd9mx378w7th0ezmor.png