Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ÁNY

Re: nincs cím

#8140 rbbj11 Előzmény: #2128

hiába van egész jó forgalma a nyomdának, hiába jöttek ma is jó hírek (55 Ft-os soztalék), elhanyagolt egy topic ez. Én mindenesetre nagyon szép emelkedési potenciált látok benne: kiválóan kiegészítheti a telós irányvonalamat. És TA alapján is tt az ideje a pattanásnak

Sziasztok. Most hogy én …

#2123 eradam

Sziasztok. Most hogy én is csatlakozhattam hozzátok (köszi Herceg :) olthatattlan vágyat éreztem kis kedvencem, Nyomda topicjának lértehozásához.

← Újabb hozzászólások 1281 - 1283 / 1283