Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #2128

hiába van egész jó forgalma a nyomdának, hiába jöttek ma is jó hírek (55 Ft-os soztalék), elhanyagolt egy topic ez. Én mindenesetre nagyon szép emelkedési potenciált látok benne: kiválóan kiegészítheti a telós irányvonalamat. És TA alapján is tt az ideje a pattanásnak