Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #2128hiába van egész jó forgalma a nyomdának, hiába jöttek ma is jó hírek (55 Ft-os soztalék), elhanyagolt egy topic ez. Én mindenesetre nagyon szép emelkedési potenciált látok benne: kiválóan kiegészítheti a telós irányvonalamat. És TA alapján is tt az ideje a pattanásnak