Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: ez nagyon jó...

#206560 Tomas Előzmény: #206550

az tetszik benne, hogy amit a metálos, meg rockos bandák előadnak, lobonc rázással, meg szenvedéssel,

pici lány ki ki mosolyogva produkálja :D

Re: nincs cím

#206001 rbbj11 Előzmény: #205994

k, vmi lesz. Vagy túléli a harcos, vagy nem :) Bár mikor ekkora a túlerő, csak idő kérdése a vég. A kérdés, hány embert (forintot) tudok kimenteni a csatából élve :)