az tetszik benne, hogy amit a metálos, meg rockos bandák előadnak, lobonc rázással, meg szenvedéssel,
pici lány ki ki mosolyogva produkálja :D
k, vmi lesz. Vagy túléli a harcos, vagy nem :) Bár mikor ekkora a túlerő, csak idő kérdése a vég. A kérdés, hány embert (forintot) tudok kimenteni a csatából élve :)
csak megoldódik, szoritok
hibernációhoz jobban illik:D
A jobbosok dilemmája!
:)
A dalszöveg eleje rátok is vonatkozik. Kötelező meghalgatni:D