Re: ez nagyon jó... 2010. március 9. 14:34 Tomas Előzmény: #206550 az tetszik benne, hogy amit a metálos, meg rockos bandák előadnak, lobonc rázással, meg szenvedéssel, pici lány ki ki mosolyogva produkálja :D