Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #205994

k, vmi lesz. Vagy túléli a harcos, vagy nem :) Bár mikor ekkora a túlerő, csak idő kérdése a vég. A kérdés, hány embert (forintot) tudok kimenteni a csatából élve :)