Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ZENE-Stock

Re: kizárólag politikai egyenlőség miatt

#205509 broccant Előzmény: #204671

Hát... nem vagy semmi :)

Csak az a baj ezzel a himnusszal, hogy már nem emlékszem a szövegére, már elavult és átírták :(

Ez nagyon komoly az ú…

#205419 TrogerBroker

Ez nagyon komoly az új albumról :D Minden pártot kifikáznak :)

Az uccsó 3 perc a legjobb :D