Hozzászólás
Pityke35Egy magyar elemző!
Arra való egy válság, hogy a nyomorultak lássák,
Hogy a hitelből vett ásóikkal a saját sírjukat ássák.
Benyelik a szemét rizsát és forrón eszik a kását.
Láttam a híradóban, a Föld eladó,
Lehet, a vevő rossz, de nem a jeladó.
Mindenhol minden rendben,
Mindenhol jól van minden,
Mondom, minden.
Az a helyzet, hogy ez a helyzet:
Keserű a cukor, és savanyú a méz,
Az a helyzet, hogy ez a helyzet,
Tudnod kell bárhova mész.
Mindenhol van válság,
Hogy a nyomorultak lássák,
Hogy a hitelből vett ásóikkal
A saját sírjukat ássák.
Mindenhol minden rendben,
Mindenhol jól van minden,
Mondom, minden.
Az a helyzet, hogy ez a helyzet,
A politika fegyver,
A hatalom pénz.
Az a helyzet, hogy ez a helyzet,
Közben meg úgy érzem, hogy:
Minden éjjel, minden nap,
Minden hangot hallgatnak,
Minden képet, minden szót,
Minden rosszat, Minden jót.
Azt mondasz, amit írsz,
Meg amit még elképzelni se bírsz.
Testvéred a legnagyobb,
Megfigyel, ha meghagyod.
Minden éjjel, minden nap,
Minden hangot hallgat,
Minden képet, minden szót,
Minden rosszat, Minden jót.
Arra való egy válság,
Hogy a nyomorultak lássák,
Hogy hitelből vett ásóikkal
A saját sírjukat ássák.
Nyelik a szépen csomagolt szart,
És forrón eszik a kását.
Mindenhol minden rendben,
Mindenhol jól van minden,
Mondom, minden.
Az a helyzet, hogy ez a helyzet,
Hey, hey, hey.
Az a helyzet, hogy ez a helyzet,
Ez a helyzet /3*
MINDEN JÓT!