Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Pityke35

Egy magyar elemző!

Arra való egy válság, hogy a nyomorultak lássák,

Hogy a hitelből vett ásóikkal a saját sírjukat ássák.

Benyelik a szemét rizsát és forrón eszik a kását.

Láttam a híradóban, a Föld eladó,

Lehet, a vevő rossz, de nem a jeladó.

Mindenhol minden rendben,

Mindenhol jól van minden,

Mondom, minden.

Az a helyzet, hogy ez a helyzet:

Keserű a cukor, és savanyú a méz,

Az a helyzet, hogy ez a helyzet,

Tudnod kell bárhova mész.

Mindenhol van válság,

Hogy a nyomorultak lássák,

Hogy a hitelből vett ásóikkal

A saját sírjukat ássák.

Mindenhol minden rendben,

Mindenhol jól van minden,

Mondom, minden.

Az a helyzet, hogy ez a helyzet,

A politika fegyver,

A hatalom pénz.

Az a helyzet, hogy ez a helyzet,

Közben meg úgy érzem, hogy:

Minden éjjel, minden nap,

Minden hangot hallgatnak,

Minden képet, minden szót,

Minden rosszat, Minden jót.

Azt mondasz, amit írsz,

Meg amit még elképzelni se bírsz.

Testvéred a legnagyobb,

Megfigyel, ha meghagyod.

Minden éjjel, minden nap,

Minden hangot hallgat,

Minden képet, minden szót,

Minden rosszat, Minden jót.

Arra való egy válság,

Hogy a nyomorultak lássák,

Hogy hitelből vett ásóikkal

A saját sírjukat ássák.

Nyelik a szépen csomagolt szart,

És forrón eszik a kását.

Mindenhol minden rendben,

Mindenhol jól van minden,

Mondom, minden.

Az a helyzet, hogy ez a helyzet,

Hey, hey, hey.

Az a helyzet, hogy ez a helyzet,

Ez a helyzet /3*

MINDEN JÓT!