Na még egy. Annyira szeretem!
Hát... nem vagy semmi :)
Csak az a baj ezzel a himnusszal, hogy már nem emlékszem a szövegére, már elavult és átírták :(
Ez nagyon komoly az új albumról :D Minden pártot kifikáznak :)
Az uccsó 3 perc a legjobb :D
http://www.indavideo.hu/video/Zug_a_Volga_-_Borisz_Krisztoff_enekel/ igazán finom nóta.
kicsit vidámabb zenékre evezünk, polkázzunk fiatalok
Éljen a párt