Re: kizárólag politikai egyenlőség miatt 2010. március 7. 20:11 broccant Előzmény: #204671 Hát... nem vagy semmi :) Csak az a baj ezzel a himnusszal, hogy már nem emlékszem a szövegére, már elavult és átírták :(