Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: kizárólag politikai egyenlőség miatt

broccant Előzmény: #204671

Hát... nem vagy semmi :)

Csak az a baj ezzel a himnusszal, hogy már nem emlékszem a szövegére, már elavult és átírták :(