Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#195282 Csusza Előzmény: #195265

Tessék: tök jó lett. Azt hiszem... :-)

Egon ma:

"Napi:

Tipikus, tankönyvi "bázis a bázison" alakzat !!! Kitört belőle, ahogy vártuk. Az 1400 támasz, ha marad felette, akkor még további masszív emelkedés várhat rá.

A gyrosjelentést várjuk."

"Heti:

"Bázis a bázison" - és Elliott ??? Ha Elliott, akkor sok van még benne felfelé, akár 1700-1800-ig is eljuthat.

A felfelé kitörés már megvan.

"

Próbálok kedvet csinálni, nehogy má' csak én akarjak venni... ;-)

Re: nincs cím

#195208 Csusza Előzmény: #195201

Kösz!

Basszus, 33 oldal... :-(

Ha valaki átbogarászta, megoszthatná a véleményét velünk.

Én -természetesen ehhez sem értve és épp csak beleolvasva- szépnek látom.

Re: nincs cím

#194904 apafi Előzmény: #194867

GYj-ről még semmi. Nagyon kicsi a forgalom. A puffert tényleg felnyomták, vagy 10k-ra. Jó jelentésre és kedvező usákokra, kiugorhat ez éves csúcsra. Felette 1450 környékén lehet ellenség.

Re: nincs cím

#194867 zeeh_ Előzmény: #194750

Valaki elég érdekesen értelmezi a hajnalt, még mindig semmi.

Vételi oldalt szépen felpufferelték.

Re: nincs cím

#194722 apafi Előzmény: #194688

Én most kerültem gép közelbe, lázasan kutakodom fhb gyj-je felől, de semmi. Ezt nem értem....

Re: nincs cím

#194556 apafi Előzmény: #192558

Ma záróban 44k-s vétel volt. Ilyet még nem nagyon láttam. Ez sejtet valamit.

Re: nincs cím

#191516 zeeh_ Előzmény: #191510

Elnézve az indexeket, hasonló a menetrend, mint tegnap.

Nyitás utáni tökölés, majd meghúzás és csorgás lefelé.

Re: nincs cím

#191510 apafi Előzmény: #191048

Szuper ez a papper, megy mind a golyó. Ma azért eladtam mind, de eddig minden nap lehetett jó be- és kiszállókat találni, több százalékra is.