Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csusza Előzmény: #195201

Kösz!

Basszus, 33 oldal... :-(

Ha valaki átbogarászta, megoszthatná a véleményét velünk.

Én -természetesen ehhez sem értve és épp csak beleolvasva- szépnek látom.