Re: nincs cím 2010. február 16. 19:24 Csusza Előzmény: #195201 Kösz! Basszus, 33 oldal... :-( Ha valaki átbogarászta, megoszthatná a véleményét velünk. Én -természetesen ehhez sem értve és épp csak beleolvasva- szépnek látom.