na megvan a klippem amit kerestem
:))
na megvan a klippem amit kerestem
:))
A politikusaink részére :
Nem lehet elég korán kezdeni ...
:)
A problémádra itt a megoldás:
Te vagy az első (és az egyetlen), aki dícséri eme voltát (is) ...
:)))
Hűűű Shala, nem semmi milyen jóképű vagy. :-) Látom nem csak az IQ-d miatt buknak rád a csajok. :-)
Én is nagyon szeretem a szláv zenét.
Ahogy a magyar zene, úgy a szláv zenék is csordultig vannak érzelemmel, mondanivalóval.
Nézd meg Nevena másik számát; szerintem csodaszám:
Valóban szép.
Ha nem is látom, akkor is érződik rajta a délvidéki hanghordozás - ami számomra fucsa, szokatlan de kellemes ...
Szeretem a délszláv dalokat és a hangszerelésüket is.
Hatalmas taps a bolgár Csillag születik gyönyörű győztesének, Nevenának:
( a mi nagy Omega számunkkal nyerte meg a döntőt ):