Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: NEVENA CONEVA

GáborGábor Előzmény: #191994

Valóban szép.

Ha nem is látom, akkor is érződik rajta a délvidéki hanghordozás - ami számomra fucsa, szokatlan de kellemes ...

Szeretem a délszláv dalokat és a hangszerelésüket is.