Re: NEVENA CONEVA
GáborGábor Előzmény: #191994Valóban szép.
Ha nem is látom, akkor is érződik rajta a délvidéki hanghordozás - ami számomra fucsa, szokatlan de kellemes ...
Szeretem a délszláv dalokat és a hangszerelésüket is.
Valóban szép.
Ha nem is látom, akkor is érződik rajta a délvidéki hanghordozás - ami számomra fucsa, szokatlan de kellemes ...
Szeretem a délszláv dalokat és a hangszerelésüket is.