Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Magyar Vér!

#190631 gentlemanus Előzmény: #190580

salamon akkor válaszul berakok én is egy videót, hadd tünjön ki a kettő közötti, szakadéknyi világ.

Re: nincs cím

#190549 Ibiza Előzmény: #188220

írtam. szinesen szép a világ..de ne jöjjön senki a privát zónámba..csak ha beengedem.. és a feltételek legyenek azonosak..ne legyenek kiválasztottak..mert erre ugrom.. meg arra is ha valami rosszarcú nyomja a pofámba "ilyen vagy olyan szarok a magyarok"..

ez a válasz véletlenül privátba ment el neked..ide szántam