salamon akkor válaszul berakok én is egy videót, hadd tünjön ki a kettő közötti, szakadéknyi világ.
Basszus ...
Lőni nem lehetett?
(úgyértem, közéjük ...)
írtam. szinesen szép a világ..de ne jöjjön senki a privát zónámba..csak ha beengedem.. és a feltételek legyenek azonosak..ne legyenek kiválasztottak..mert erre ugrom.. meg arra is ha valami rosszarcú nyomja a pofámba "ilyen vagy olyan szarok a magyarok"..
ez a válasz véletlenül privátba ment el neked..ide szántam