Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: nincs cím

#192658 csaje Előzmény: #192079

Hűűű Shala, nem semmi milyen jóképű vagy. :-) Látom nem csak az IQ-d miatt buknak rád a csajok. :-)

Re: NEVENA CONEVA

#192022 gentlemanus Előzmény: #192001

Én is nagyon szeretem a szláv zenét.

Ahogy a magyar zene, úgy a szláv zenék is csordultig vannak érzelemmel, mondanivalóval.

Nézd meg Nevena másik számát; szerintem csodaszám:

Re: NEVENA CONEVA

#192001 GáborGábor Előzmény: #191994

Valóban szép.

Ha nem is látom, akkor is érződik rajta a délvidéki hanghordozás - ami számomra fucsa, szokatlan de kellemes ...

Szeretem a délszláv dalokat és a hangszerelésüket is.

NEVENA CONEVA

#191994 gentlemanus

Hatalmas taps a bolgár Csillag születik gyönyörű győztesének, Nevenának:

( a mi nagy Omega számunkkal nyerte meg a döntőt ):