Én nem írtam olyat :)
Én nem írtam olyat :)
:) mindenki belevett...
1000-nél, de attól függ mennyire sürgős...
Csak az íze miatt most, profit miatt fentebb.
Úgy is lehet :)
Kezdem értékelni a 905-ös vételeimet :))
1050 lehet a köv szint :)
920-ra betolsz 3k-t tuti megkapod.
Most még drága, de holnap már olcsó lehet :)
több mint 500 :-D
2-3k többet kezdésnek nem tolnék bele
csak gyűjtögetni érdemes, mert elszállnak :-D
Ja! :-)
de üres a könyve, hajjaj:)
Na lassan csak vennem kell mostmár, mingyá beszállóóóó :)
Mol short :)
FHB majd 6.x Otinál
Addig maradnak a deffenzívek