Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #177710

vsz ide is fog, bár még csak fals kitörés, csak 15 felett válik vétellé (részemről)

Valaki belekarmolna lenne itt tolongás

De asszem én is tolongnék :-P