Re: nincs cím 2010. január 12. 12:18 kelvin Előzmény: #177710 vsz ide is fog, bár még csak fals kitörés, csak 15 felett válik vétellé (részemről) Valaki belekarmolna lenne itt tolongás De asszem én is tolongnék :-P