Regisztráció Elfelejtett jelszó

Puzsér Róbert fórum

Szerintem úgy jutottunk …

#1502279 TrendMan Előzmény: #1502272

Szerintem úgy jutottunk idáig, hogy az átlag magyar középosztálybeli ember nem akar politizálni, az életét szeretné élni és a vásárlásait bonyolítani, adott esetben a gyerekeit nevelni úgy, hogy az ő érdekét mások képviseljék közben.

Ha az ember nem veszi kézbe az ügyei irányítását, akkor majd mások jól elirányítják azokat közben helyette a saját szájuk íze szerint.

Önkényes mérvadó OFF

#1502278 TrendMan Előzmény: #1502277

Ksz, de nem tudom az internet és a média összes termékét folyamatosan nyomon követni, időnként benyomások alapján mondok véleményt.

Ebből néhány kiadást hallottam, volt benne rossz is meg jó is, de az uralkodó benyomás az, hogy nagy hangú volt.

Önkényes mérvadó OFF

#1502277 Bendeguz Előzmény: #1502089

emberek, hogy van ekkora pofátok olyanokról kommentelni, amit nem is ismertek? az ember azt hinné, hogy itt már válogatottabb a társaság és akkor ezek itt a megszólalások, hogy ordítozós műsor... nyugodtan hallgass meg egyet, nem lesz ordítozás. az ordítozás a ritka kivétel volt.

a hugyagyú zsupért ki kéne küldeni tanulmányútra a harlembe kis négerezés tapasztalatért

#1502276 Bendeguz Előzmény: #1501669

ezzel a reakcióddal beismerted, hogy NEM HALLOTTAD az ominózus monológot. tessék szépen meghallgatni, utána okoskodni.


Van benne igazság. Mosta…

#1502272 Koffein Előzmény: #1502271

Van benne igazság.

Mostanság sokat gondolkodom, hogy jutottunk idáig. Talán amit matgab is írt a történelem topikba. A széthúzás, meg az apátia generációról, generációra száll, ezt látjuk, tanuljuk. Ezért is ilyen a társadalom, amilyen...

Lehet DonVétót hibáztatni, hisz ő a legnagyobb bűnös, de mi is azok vagyunk, mert telibeszarunk mindent... nem állunk bele semmibe se, ha látjuk, hogy nem megfelelően müködik, csak ha már a gyertya a körmünkre égett...

Önkényes mérvadó OFF

#1502089 TrendMan Előzmény: #1502085

Szerintem ez az üvöltözős műsor talán naponta futott, nem is lehetett ezt hosszútávon fenntartani.

Ritkább adás, magasabb színvonalon többet ért volna.

Önkényes mérvadó OFF

#1502085 Koffein

Az ATV-Spirit FM cégcsoport úgy döntött, nem sugározza többé az Önkényes Mérvadó adásait. Különös élmény volt négy éven át ennyire szabadon gyártani oda politikai tárgyú rádióműsort, de kár tagadni, hogy ennek a rendszerhibának az elhárításával valami helyreállt az univerzumban.

https://www.facebook.com/Robert.Puzser/posts/10553...

Puzsér azt írja rendszerhiba volt, a rendszerhiba az elmúlt fél év kínkeserves munkája volt, amikor ott rúgott bele a tulajdonosokba és rendszerváltó kollégáiba, ahol tudott...

Na mindegy is, legalább ez idő alatt megszedte magát... :)

Schiffer mondja és sokat elmond a világunkról:

#1501859 Koffein Előzmény: #1501858

Puzsér csak elérte, hogy kirúgják az öt szereplőit :)

Nem tudom, hogy ez az út mennyire jó, vagy sem..

Schiffer mondja és sokat elmond a világunkról:

#1501858 TrendMan

Miután augusztus 5-én az ATV illetékese tényként tudatta, hogy augusztus 26-án indul az ÖT, tegnap – miközben az ATV-ben éppen az esti kedélyes beszélgetésre készültek – kiderülődött, hogy a műsornak vége, nem lesz, eltörölték. #jólfizetatóni Cserébe lesz időm végiggondolni néhány dolgot. Bő két évtizede folytatok rendszeres jelleggel nyilvános közszereplést. Azzal a feltételezéssel éltem mindig, hogy a demokratikus nyilvánosságnak lényegi eleme: ha gondolunk valamit a világról, hazánkról, azt osszuk meg egymással, ütköztessük meggyőződéseinket, győzzünk meg minél több honfitársunkat az igazunkról, s egy sokszínű nyilvános térben ez úgy működik, ha minden felületen, ahol erre lehetőséget kapunk, megosztjuk a közönséggel nézeteinket. Csakhogy az utóbbi időszak durván ráébresztett arra, hogy ez ma már egy illúzió. Léteznek csatornák, amelyek -egyszerűen üzletileg, nem kell ehhez politikai ármány sem- egy-egy vélemény-szekta foglyai és a vélemény- szekták rohadtul nem kíváncsiak más véleményre, csak a sajátjukra, s annak egyre extrémebb megerősítéseire. Ezért nem kell haragudni a szekta-tagokra sem, egyszerűen így érzik biztonságban magukat egy széthulló világban. Pontosítok: ma már érvelt vélemények sem nagyon vannak (ld. kommentfolyamok), inkább csak hányásszerű indulatkitörések. Az egyik csatorna (nevezzük ATV-nek) kizárólag azért hív be, hogy segítsek előállítani az 01g-szekta napi gyűlöletadagját 8-10 percben, a másik csatorna (nevezzük Hír Tv-nek) pedig kizárólag azért hív be, hogy a viktoriánus szekta napi gyűlöletadagját segítsek előállítani 8-10 percben. Ha az egyikbe anti-imperializmust, a másikba kormánykritikát csempésztem, a helyszínen ideges riporteri reakció fogadott és hónapokig nem hívtak. A végén pedig megkaptam azt az igazságtalan, ámde érthető kritikát, hogy mást mondok egyik+másik csatornán. Nem biztos, hogy nekem erre szükségem van. Valószínűleg meg kell barátkozzak azzal a gondolattal, hogy amit én gondolok a világról, az országról, arra egyre kevésbé nyílik tér az intézményesített

a hugyagyú zsupért ki kéne küldeni tanulmányútra a harlembe kis négerezés tapasztalatért

#1501669 Spade Előzmény: #1501667

én nem értem zsupért, amcsiban kezét lábát eltörnék ha négerezne valahol sőt ha pechje van akkor le is lőnék a gangsták mint a kutyát, De nagyon bebüntetnének a zangolok fransziák és hollandok is egy négerezésért, Akkor mi a faszt csodálkozik ha putri cigányozásért itthon csak pofánbasszák, Borsodban lehet nem élt volna túl egy olyan szóváltást amit Ábrahámmal folytatott. Ja és persze a feketéket usban stb. igazából sehől nem büntetik a négerezés miatti verésekért. Vannak helyek a világon ahol gyorsan beléd verik a jómodort

Inga

#1501642 Bendeguz

megnyilt Puzser uj kocsmaja Inga neven a Tuzolto utca Nagykorut sarkon. Centrista kavehaz, kocsma, podium, eloadoter. Tegnap sajnos nem tudtam ott lenni, de jovo heten be szeretnek nezni :)
Itt fogjak felvenni az Aput is!

Helyzetkomikum Schiffer-módra

#1501609 TrendMan

Meg sem nevezi, mindig így említi, a diákhitel-központ volt igazgatója:


Így ez nagyon vicces.

válasz #UTÁLOMADÓPMENT

#1499868 Spade Előzmény: #1499860

tuttam h ez lesz, h dope megiszkol a cselekvés elől. Azt kellett volna h zsupért lezúzza IRL kb 5 napon belül, az anyabaszásért, az vissza adta volna a becsületét. Vagy legalább kihívja egy kesztyűzésre és ott szabályosan megüti h lefejeli a padlót. Ha meg zsupi nem áll ki akkor meg le gyáva szarozza minden alkalommal amikor említi. Ezek elégtételek lettek volna de így még ő néz ki gyáva szarnak aki nem mert lépni. Ez csúnya volt


Közben meg kiderült h jaber nem akkora ász, mert szereti nem megadni a pénzt a közreműködőknek...lehet nem lesz hosszú az itt tartózkodása így, hiába rappel jól.