Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Borkai interjú (összefüggésekből kiragadott)

#1495693 Koffein Előzmény: #1495692

Hihető... ááá dehogy :)

Elvileg patreonra teljes felkerül, meg talán spotifyra is...

Világos, mint a borsodi világos...

#1495690 KawaBazsy Előzmény: #1495687

Én meg ezért építettem magamnak. :-) A másik 2 lakás vevője megy jól járt, innen nem volt kilopva semmi..

Világos, mint a borsodi világos...

#1495687 matgab Előzmény: #1495677

Beléd ne basszák a csákányt egy ilyen méricskélés során...!

Én amikor lakást vettem 2020-ban, akkor ezért csak jó állapotú -nem felújításra szoruló - használt lakást mertem megvenni.

Utálok a magyar építkező -kivitelező szakemberekkel vesződni.

Mind át akar baszni, nem jön, nem azt csinálja, amit megbeszéltünk, nem jól csinálja, egymásra mutogatnak, egyik sem vállalja fel, hogy ő baszta el (anyagi következményeit főleg) , vagy megcsinálja "jó lesz az úgy " módon és utána a világ minden pénzét el akarják kérni extrában (nem volt benne az ajánlatban alapon)!

Az új építésűek meg kibaszottul túl vannak árazva és azok is tele vannak jelentős hibákkal, ott is amit lehet és ami nem látszik , azt kilopják.


Világos, mint a borsodi világos...

#1495677 Koffein Előzmény: #1495666

Bútoros sztori, ugyanazokra kértem 3ajánlatott, 1 konyhaszekrény, konyhapult, plusz ruhásszekrény...

1 versenyző: 900e / 2 versenyző 1.500e ft / 3 versenyző 790e ft...

éééés ki volt a legjobban meglepődve, hogy nem ő jött ki nyertesen? a 2es számú versenyző... aszondja, mondjam meg mennyim van rá oszt megegyezünk... vicc.. :)))

...............

Másik sztori, ajtó csere, cégtől kijön ember, leméri, megbeszéljük, hogy ajtó kivesz, nemcsak kifúj purhabbal, hanem szépen visszaépítitek... oké, ez ennyi és ennyi... oké, pacsi... eltelik 3hét, hozzák az ajtót, melós kérdi, mibe egyeztek meg? mondom az igényt.. néz, eeejh ez nincs ide írva, nem így készültünk... mutatja a papírt.. mondom oké, értem, hogy nincs semmi a papíron, de akkor a kolléga, mi a fenét írt a macsi ipadbe? meg lett beszélve, hogy vissza lesz építve faszán, csak festeni kell.. aham, kifújta purhabbal oszt viszlát... még a sittet is otthagyták... megoldottam a sitt kérdést, csak maga a tény bassza fel az ember agyát, hogy relatíve nem olcsó ajtó, jó nevű cég, ilyen szinten negatív élményt hagy az emberbe...

.......

ilyen sztorik után, csodálkozik a köv szaki, hogy hangfelvétel készül a megbeszélésről, munkaátvétel előtt vízmértékkel nézek át mindent, és amíg nem 100%, addig nincs kifizetve a meló...

Borkai interjú

#1495671 Koffein Előzmény: #1495669

Nem mondott ilyet, azt mondta, hogy lassacskán háttérbe vonul, hogy ne egy emberes show legyen.. ez valamelyest látszódik is, bejött Feledy, meg más arcok is vezetnek műsort...

Borkai interjú

#1495669 TrendMan Előzmény: #1495667

Nekem a Partizános fickó is gyanús, fél éve nem azt mondta, hogy megfáradt és visszavonul ?

Egyébként a Pottondy Edina is visszavonult kb. ugyanakkor (nem tudom együtt-e? :-) aztán az is megint újra itt van, tulajdonképpen szünet nélkül.

Borkai interjú

#1495667 Koffein Előzmény: #1495663

Gondolom hazafele rájött, hogy ciki még neki is, mert elsírta magát... habár nem a feleséges megcsalás résznél, vagy a prostiknál, hanem amikor ráeszmélt, hogy a párt átbaszta a palánkon...

Ami nekem furcsa, letiltja, és ennek ellenére leadják... a Gulyás Marci bevállalja az ügyvédi herce hurcát, e szerint van zsé amit el tud égetni.. vagy az egy nappal korábban ott lévő GFodornak megemlítette, eleresztett egy két telót, mondták toljad kifele, mert nem lesz gond, hisz a fidesznek is ciki az ember és jó volna, ha Dézsivel szembe nem indulna el... ezt nem tudom, csak megfordult a fejemben... meg addig sem ügyekről, tanárokról beszélnek, hanem Borkairól...

Világos, mint a borsodi világos...

#1495666 Koffein Előzmény: #1495647

Nyomáspróba??? :D te meg vagy borulva XD

2éve újítottam egy másik lakást, lófasz nyomáspróba volt, kijött, a régi flexi csövet kukázta, adott újat, persze ki kellett fizetni kétszeres áron, becsavarta, végzett... víz ugyanez... fél órát nem volt a lakásban... most ugyanaz lesz, csak másik kecóba... :))

Amúgy ezek után elgondolkodtam h le kéne tenni a vizsgát... villany + gáz víz meglenne 1milla alatt, ahogy utánanéztem...

Borkai interjú

#1495663 TrendMan Előzmény: #1495631

Én azt nem értem, hogy aszongya:

"Az interjút múlt pénteken rögzítettük."

"Az interjú másnapján felhívott minket, hogy letiltatja az interjút."

Ez hogy áll össze?

Miért adta, ha másnap le akarja tiltatni?

Világos, mint a borsodi világos...

#1495656 KawaBazsy Előzmény: #1495647

Na ezzel teljesen egyetértek. Másik fórumban sír az user, h milyen drága Angliában a váltóolaj csere a Suzukijában. Leírtuk, elmagyaráztuk, h 1 db csavart kell kicsavarni, megvárni, míg kifolyik, majd ezt visszatekerve egy másik csavaron keresztül feltölteni, s csá. De bazmeg nem megy neki, ez már túl bonyi.. hát akkor csak tejeljen.

Világos, mint a borsodi világos...

#1495653 Spade Előzmény: #1495652

hááát javaslok egy kis szlalomozást a karigeri karók között hátha az megacélozza az elmédet kicsit, meg elmehetsz egy kls 7keri parkoló túrára az se fog ártani

Világos, mint a borsodi világos...

#1495652 Illuzio Előzmény: #1495650

olyan egyszerű, mint te vagy. "karigeri ugyis hamar a duplájára emeli így is gondoskodva a népéről" Az istened az, aki a népéröl gondoskodik, mindenki más csak utána jön.