Regisztráció Elfelejtett jelszó

Világos, mint a borsodi világos...

Koffein

Kezdem érteni, hogy a nemzet gázszerelője miből gazdagodott ennyire meg. Mindez tudás, szakértelem, felelősségvállalás, na és mert bátoraknak lenni...

Bekértem 5 ajánlatot víz és gáz visszakötésre (alap esetben 3at szoktam, de most annyira megleptek, hogy +2öt is bekértem), minden ki van alakítva, csak egy asztal lap kerül cserélésre, gáz visszacsavar, ellenőriz, hogy szivárog-e oszt ennyi... víz ugyanez, csap visszaköt, lefolyót visszahelyezi s kész... kb 30perces meló, szerintem még annyi sem...

Ajánlatok 65e, 85e, 70e, 60e, 95e ft.

Szerényen szeretném megkérdezni, hogy mi a retkesqrvaanyjuk van itt?? Max1órás melóért, na jó fele ennyiért bemondanak 60-95e ft közti összeget és el sem csuklik a hangja??? annyira természetesen mondják, mintha levegőt vennének??? és még a lángos árán vagyunk felháborodva?? XD

Kiszállás oké, legyen 15e, munkadíj 1 órára 15e ft, na jó legyen 20e, ez még mindig 35e, +áfa, legyen 45e ft... a felsorolt árak nettó, nem bruttó, nettó, ha számlát kérek akkor +áfa... megbolondultak a szakik??? 1 nap elmegy pár helyre és megvan a 200-300e ft?? wtf???