most jöhetne 2000pont esés :)
meglett az 1000pont emelkedés:)
ööö longot úgy nehéz zárni :))
En nem merek. Jelenleg tartjak a 600at, de katapult lesz, ha elfogy az eladonak.
short találás 600on:)
hati lezárva 600on, short keresés:)
Azért ide is beteszem, mert az adatok "jók"
"A tartósan munkanélküli segélyért folyamodók aránya 68 ezerrel 5,75 millió főre esett vissza, ami március óta a legalacsonyabb érték. A bármely állami segélyezésben részesülőek száma az október 17.-én végződött héten 9,53 millió főt tett ki, ami 136 ezerrel több az előző heti adatnál."
Quaestor
ja, főleg a B-közép közepén... :))
és főleg nem kongott az ürességtől, hiszen egy Milan-Real meccs elég vonzerő...:)
Bár a Liverpool sem semmi... főleg a you'll never walk alone miatt...
azt is érdemes meghallgatni élőben... elég hidegrázós volt....
Azért a San Siro egy élmény, nem? Életem legnagyobb stadion élménye.
engem inkább a sok olasz kaja meg pia fosatott... :)
ok, nem foglalkozom a múlttal... nem érdekel mi történt... csak a jövőre koncentrálok...:)
áhh, totál idiótizmus.. :) meg se nézd, felesleges, csak bosszankodsz. :) adatokhoz semi köze a rallynak. Shortos fosatás.
kevesebb munkanélküli, jó gyj-k mind usa-bol, mind európából, "jó"kamatdöntések, nagyobb fogyasztás usa-ban, csak jó adat
de volt valami konkrét adat, hír stb... ???
vagy keresgéljek???
szokásos amcsi rulett...
mi volt ez a nagy örömködés az elmúlt napokban???
úgy látom a japcsik ki maradtak, hiszen djia beelőzött...