Re: nincs cím
Csokigyáros Előzmény: #149482engem inkább a sok olasz kaja meg pia fosatott... :)
ok, nem foglalkozom a múlttal... nem érdekel mi történt... csak a jövőre koncentrálok...:)
engem inkább a sok olasz kaja meg pia fosatott... :)
ok, nem foglalkozom a múlttal... nem érdekel mi történt... csak a jövőre koncentrálok...:)