Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Csokigyáros Előzmény: #149482

engem inkább a sok olasz kaja meg pia fosatott... :)

ok, nem foglalkozom a múlttal... nem érdekel mi történt... csak a jövőre koncentrálok...:)