Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Az a probléma, hogy ezek…

#1487968 Koffein Előzmény: #1487967

Az a probléma, hogy ezeket a gyerekeket, a háttérből úgy megvezetik, ahogy nem szégyellik, mindezt a nagy pénz/adományok érdekében... ahogy kikerült a sztori, egyből a Donate link be is került...

https://twitter.com/JustStop_Oil/status/1580894010...

és amikor ezt megláttam, azon gondolkodtam el, hogy februárban zárolták a kanadai kamionosok számláját, illetve azokét is, akik adtak a tüntetés fenntartására pénzt, amiből kaját meg fene tudja miket vettek... de ahova ki akarok lyukadni, ezzel a párhuzammal, hogy a viharba van az, hogy ezeket a szervezeteket, akik tönkretesznek dolgokat, nem szankcionálják??? a lányokat lecsukják, vagy pénzbüntetést kapnak, de a szimpatizánsoktól továbbra is csorog a zsé a szervezőknek, hogy hasonló dolgokat műveljenek..

Nem történt semmi, üveg …

#1487967 TrendMan Előzmény: #1487953

Nem történt semmi, üveg védte a festményt.

Persze az már egy másik érdekes felvetés, hogy volt-e bármi értelme, mert hogy -->

"Azok, aki egyáltalán nem gondolnak a bolygó jövőjére, pont nem azok, akik a Nemzeti Galériában sétálgatnak.”

Ugye egy olajsejk-et vagy Putin-t ez nem fogja elgondolkodtani.

usa vs russia

#1487957 Ibiza Előzmény: #1487954

háát egy ukrán jobban kiszinesiti a valót mint az impresszinizmus kiválóságai összesen. Biztosan szereztek sok fegyvert de oroszok is.. biztos juttattak amcsiknak orosz speckó cuccokat de forditva is igaz. Én úgy látom az oroszok a csúcsfegyvereket fejlesztették meg a régieket őrizgették.. a kettő között nincs nekik..vagy nem vetették be.. nem értem miért. Talán azér, mert nem gondolták 50-150km-re kell harcolniuk..úgy gondolták a rakéták döntik el a háborúkat meg a vadászgépek.

Ha a hülyére rámondják, …

#1487943 TrendMan Előzmény: #1487942

Ha a hülyére rámondják, hogy aktivista, egyből erkölcsösebb fényben tündöklik az illető.

ügyes kislányok, biztos …

#1487942 Koffein

ügyes kislányok, biztos büszkék rájuk a szüleik...



9, 18, 27, 36, 45, 54 !!!

#1487924 TrendMan Előzmény: #1487921

Ez jópofa hozzászólás volt. :-)

Jelenleg szerintem nem a magas tudomány oldala az érdekes számunkra, mert egyrészt én sem vagyok szellemileg olyan magaslaton, másrészt azokat az igazságokat olyan matematikai egyenletekkel lehet leírni, ami - még ha le is tudnám - itt egyáltalán nem lenne élvezhető.

Sokkal érdekesebb számunkra, hogy az emberek ebben a kérdésben is - tehát annak megítélésében, hogy mi véletlen és mi nem - mint oly sok más témában, a gyors gondolkodást rántják elő, nem a lassút és sztereotíp véleményt alkotnak gyorsan és zsigerből.

További szemelvények az ember ilyen irányú 'tehetségéről' itt:

https://bookline.hu/product/home.action?_v=Daniel_...


9, 18, 27, 36, 45, 54 !!!

#1487923 Ibiza Előzmény: #1487921

amit irtam annak a lényege: sokkal több tényező ht mint gondolják, másképp nem produkálhatnám naponta a nulla valószinűségű találkozásokat.
Olyan a kimeneti adat mint amilyen az inpotunk.

9, 18, 27, 36, 45, 54 !!!

#1487921 Spade Előzmény: #1487886

A valószínűségszámítás manapság az egyetlen tudomány, a világon minden anyagi részecske valószínűségi mezőben létezik, Schrődinger egyenlet írja le, az időfüggetlen:schrödinger egyenlet egy másodrendű parciális differenciál egyenlet, és van időfüggő Schrödinger egyenlet is (az még bonyibb), ami egyébként fénysebességnél sokkal kisebb sebességekre érvényes. Tehát nem elég h az elemi részecskék valószínűségi mezőben léteztnek (konkrétan nem tudjuk hol van) , de a mozgásukat nem is tudjuk leírni sem, mert általában fénysebességgel vagy aközeli sebességgel közlekednek. De hagyjuk ezt mert ez igazából egy blablának tűnik, a lényeg h alaprészecskék szintjén (kvarkok építőkövei) semmit nem tudunk és igazából semmit nem tudunk konkrétan leírni, és a kvantum összefonódásról már ne is beszéljünk. Szal úgy tünhet h ezt az egészet azért írtam be h megmutassam h milyen qrva okos vagyok, de nem, a lényeg h a valószínűség számítás a mikro anyagi világ egyetlen érvényes leíró nyelve, jelenleg

9, 18, 27, 36, 45, 54 !!!

#1487886 Ibiza Előzmény: #1487875

A valoszinuseg szamitas nekem nem teljesen tudomany csak az input ad egy számtani eredmenyt. Mikozben sokkal tobb info alapjan dilnek el a dolgok. Hapl megyek oktogonon talalkozom sok emberrel ebbol kb 50 olyannal akivel semmi eselyem nem lenne hiszen eleteben eloszor jar mo. On es tobbet nem is jon.. Stb Es ennek az 50 embernek a talalkozasa megsoxorozza a lehetetlent.. Mikozben barmelyik napon produkalom ezt.

9, 18, 27, 36, 45, 54 !!!

#1487875 TrendMan Előzmény: #1487688

https://index.hu/techtud/2022/10/13/szerencsejatek...

"AZ EMBEREK MEGLEPŐEN ROSSZUL TUDJÁK MEGKÜLÖNBÖZTETNI A VALÓDI VÉLETLEN SZÁMSOROKAT A NEM VALÓDIAKTÓL"

– ezen a téren lényegében a galambok is lenyomnak minket. Ha véletlen számot kell mondanunk, általában kétszer akkora eséllyel mondunk páratlan számot, mint párosat, mert bizonyos számokat véletlenebbnek érzünk a többinél.

listázás

#1487872 matgab Előzmény: #1487867

az azért érdekes, hogy az orosz gyémántokkal történő kereskedelmet nem szankcionálják Európában/USA-ban. Hogy hogy?